Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CIGARETTETUI, silver, 1940-tal, lock med dekor av karta över Sverige, svenska importstämplar, ca 10x8 cm, vikt ca 166 g
Något repig
616535
2019-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här