Cigarettetui silver

Cigarettetui silver
Cigarettetui silver
Cigarettetui silver
Cigarettetui silver
Cigarettetui silver
Cigarettetui silver
Cigarettetui silver
Cigarettetui silver

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CIGARETTETUI, silver, 1940-tal, lock med dekor av karta över Sverige, svenska importstämplar, ca 10x8 cm, vikt ca 166 g

Något repig

616535

2019-02-20