Brickbord omkring 1900
2019-02-26
616541
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BRICKBORD, omkring 1900, målad plåtbricka med blommor, kopplat underrede, mahognyfanér, ben med hjultrissor, höjd ca 67, 62x49 cm
Repor, ben med lagning