Åke Axelsson ´´Vaxholmaren´´ stolar
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ÅKE AXELSSON (född 1932), "Vaxholmaren", stolar, 4 st., 2000-tal, Gärsnäs, svartlackerade med lösa sittplymåer i ljus brunt skinn, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, ställvis mindre förlust av lackering, mindre repor
616550
2019-02-23