Åke Axelsson ´´Vaxholmaren´´ stolar

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ÅKE AXELSSON (född 1932), "Vaxholmaren", stolar, 4 st., 2000-tal, Gärsnäs, svartlackerade med lösa sittplymåer i ljus brunt skinn, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, ställvis mindre förlust av lackering, mindre repor

616550

2019-02-23