Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Trädet, signerad R Ljunggren, 158/350, färglitografi, bildmått ca 26x34 cm
616560
2019-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här