Reihold Ljunggren färglitografi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Trädet, signerad R Ljunggren, 158/350, färglitografi, bildmått ca 26x34 cm

616560

2019-02-20