Tekanna rechaud kaffekanna grädd och socker silver
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
TEKANNA med rechaud, TEKANNA, KAFFEKANNA, SOCKERSKÅL, GRÄDDKANNA, silver, empirestil, godronerad dekor, stämplade C G Hallberg 1895, rechaun höjd 35 cm, totalvikt 3220 g
Liv med monogram, brännare saknas, mindre bucklor
616564
2019-02-20