Kaffepanna koppar 1800-tal

Kaffepanna koppar 1800-tal
Kaffepanna koppar 1800-tal
Kaffepanna koppar 1800-tal
Kaffepanna koppar 1800-tal
Kaffepanna koppar 1800-tal
Kaffepanna koppar 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAFFEPANNA, koppar, 1800-talets mitt, handtag i trä, pip i form av gåsbröst, höjd ca 21 cm

Slitage, stukad lockknopp, pipen med hål, slitage

616569

2019-02-20