Roland Svensson färglitografi
2019-02-20
616570
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Stillhet Gillöga", 1978, signerad Roland S, 73/140, färglitografi, bildmått ca 27x39 cm