Anneli Nilsson komposition

Anneli Nilsson komposition
Anneli Nilsson komposition
Anneli Nilsson komposition
Anneli Nilsson komposition
Anneli Nilsson komposition
Anneli Nilsson komposition

Klubbat för:

4 600 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

ANNELI NILSSON (född 1961): Komposition, signerad Anneli Nilsson, daterad a tergo 2012, blandteknik på duk, ca 122x152 cm

Zustandsbeschreibung

Ytsmuts

616571

2019-02-26