Klubbat för:
4 600 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
ANNELI NILSSON (född 1961): Komposition, signerad Anneli Nilsson, daterad a tergo 2012, blandteknik på duk, ca 122x152 cm
Zustandsbeschreibung
Ytsmuts
616571
2019-02-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner