Spegellampett Meunier IKEA:s 1700-tals

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGELLAMPETT, stämplad "Meunier" ur IKEA:s 1700-talsserie, krön i form av rocaille, två ljushållare i mässing, träskuren och förgylld, ca 71x56 cm

616573

2019-02-21