Per-Åke Persson fotografi

Per-Åke Persson fotografi
Per-Åke Persson fotografi

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PER-ÅKE PERSSON (född 1950): "The iron", fotografi, C-print, signerad och daterad och numrerad New York 2002, 10/10, 50x37 cm

616575

2019-02-20