Madeleine Pyk handkolorerad etsning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): Café i Skägga, signerad M Pyk, 90 ex, handkolorerad etsning, ca 19,5x22,5 cm

616576

2019-02-20