Stig Borglind etsning
2019-02-20
616581
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG BORGLIND (1892-1965): Årstabron, signerad Stig Borglind, etsning, plåtmått ca 26,5x35 cm
Gulnad