Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 1800-tal): (2) Marina motiv, monogramsignerade WSJ, olja på papp, vardera ca 23,5x27,5 cm
Nutida ramar
616586
2019-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här