Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
PER ESKILSON (1820-1872): Interiör med spinnande kvinna, signerad P Eskilson, olja på duk, ca 36x27 cm
616592
2019-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här