Carl Bille oljemålning

Carl Bille oljemålning
Carl Bille oljemålning
Carl Bille oljemålning
Carl Bille oljemålning
Carl Bille oljemålning
Carl Bille oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CARL BILLE (Danmark, 1815-1898) Franskt linjeskepp, signerad Carl Bille, olja på pannå, ca 30x43,5 cm

Nutida ram

616594

2019-02-21