Cesare Bentivoglio oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CESARE BENTIVOGLIO (1868-1952): Motiv sannolikt målat från Como-sjön, signerad Bentivoglio, olja på duk, ca 72x100 cm

616608

2019-02-21