Bruno Mathsson klaffbord på hjul

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRUNO MATHSSON, klaffbord på hjul, fanerat med masurbjörk, 1990-tal, etikettmärkt, höjd 63, 80x38+28+28 cm

Smärre slitage

616613

2019-02-22