Bruno Mathsson ´´Jetson´´ fåtölj

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BRUNO MATHSSON, ´´Jetson´´, fåtölj, 2000-tal, DUX, klädsel i grått mocka och skinn, benställning i förkromat stål, nackkudde, sitthöjd ca 40 cm

Slitage, repor, ställvis hål i ytan av skinnet och missfärgningar, några knappar saknas

616620

2019-02-25