Ostrongafflar silver

Ostrongafflar silver
Ostrongafflar silver
Ostrongafflar silver
Ostrongafflar silver
Ostrongafflar silver
Ostrongafflar silver
Ostrongafflar silver
Ostrongafflar silver
Ostrongafflar silver
Ostrongafflar silver

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OSTRONGAFFLAR, 6 st., sterlingsilver, Paris 1900-talets början, fyllda skaft, längd 15,5 cm, i etui

Minimalt slitage,

616632

2019-02-21