Taklampa
2019-02-25
616637
| Klubbat belopp | 14 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TAKARMATUR, 1900-talets början, bronserad stomme, 5 ljuspunkter, dekorblommor i glas, höjd ca 102 cm, diameter 75 cm
En glaskupa saknas, smärre skador