Fat Skåne lergods

Fat Skåne lergods
Fat Skåne lergods
Fat Skåne lergods
Fat Skåne lergods
Fat Skåne lergods
Fat Skåne lergods
Fat Skåne lergods
Fat Skåne lergods

Klubbat för:

900 SEK

1 500 SEK

FAT, lergods, Skåne, 1800-tal, allmoge, polykrom dekor, diameter ca 29 cm

Lagning

616645

2019-03-05