Siri Rathsman färglitografi

Siri Rathsman färglitografi
Siri Rathsman färglitografi
Siri Rathsman färglitografi
Siri Rathsman färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIRI RATHSMAN (1895-1974): Komposition, signerad och daterad Siri Rathsman 1956, EA, färglitografi, bildmått ca 56x49 cm

Gulnat blad

616646

2019-02-25