Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR Holland (1900-tal): Blomsterstilleben, osignerad, olja på duk, ca 85x100 cm

Inköpt på auktion i Holland 1960-tal

616662

2019-02-25