Matta zebramönstrad

Matta zebramönstrad
Matta zebramönstrad
Matta zebramönstrad
Matta zebramönstrad
Matta zebramönstrad
Matta zebramönstrad

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATTA, 2000-tal, zebramönstrad, ull, ca 180x224 cm

Slitage, damm, fläckar

616663

2019-02-23