Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
FINN JUHL, "Bo 72", karmstol, Bovirke, Danmark, 1950-tal, betsad stomme, stoppad sits och rygg, melerad klädsel, sitthöjd ca 44 cm
Märken, ytskador
616675
2019-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här