Karmstol design Finn Juhl

Karmstol design Finn Juhl
Karmstol design Finn Juhl
Karmstol design Finn Juhl
Karmstol design Finn Juhl
Karmstol design Finn Juhl
Karmstol design Finn Juhl
Karmstol design Finn Juhl
Karmstol design Finn Juhl
Karmstol design Finn Juhl
Karmstol design Finn Juhl
Karmstol design Finn Juhl
Karmstol design Finn Juhl

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

FINN JUHL, "Bo 72", karmstol, Bovirke, Danmark, 1950-tal, betsad stomme, stoppad sits och rygg, melerad klädsel, sitthöjd ca 44 cm

Märken, ytskador

616675

2019-02-20