Elis Wallin

Elis Wallin
Elis Wallin
Elis Wallin
Elis Wallin

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELIS WALLIN (1888-1972): "Svarta skorstenar", Stockholm signerad och daterad Elis Wallin -52, olja på papper, ca 31,5x50 cm

616679

2019-02-25