Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ELIS WALLIN (1888-1972): "Svarta skorstenar", Stockholm signerad och daterad Elis Wallin -52, olja på papper, ca 31,5x50 cm
616679
2019-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här