Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VITRINSKÅP, 1900/2000-tal, 1 löst hyllplan samt en låda, målad plåt, höjd ca 131 samt 48x48 cm

Smärre slitage

616680

2019-02-21