Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP, 1900-tal, rokokostil, glasad dörr med bakomliggande hyllplan i glas, gråmålad, höjd 124, 96x33 cm
Färgbortfal, fanérskador, senare bemålning
616682
2019-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här