Skåp i rokokstil

Skåp i rokokstil
Skåp i rokokstil
Skåp i rokokstil
Skåp i rokokstil
Skåp i rokokstil
Skåp i rokokstil
Skåp i rokokstil
Skåp i rokokstil
Skåp i rokokstil
Skåp i rokokstil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VITRINSKÅP, 1900-tal, rokokostil, glasad dörr med bakomliggande hyllplan i glas, gråmålad, höjd 124, 96x33 cm

Färgbortfal, fanérskador, senare bemålning

616682

2019-02-21