Miniatyrer
2019-02-25
616685
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MINIATYRER, 2 st., 1800-tal, svärtade ramar med mässingsring och upphägning, rammått ca 13,5x11 cm
Ramskador, en saknar bakstycke