Snapplåsgevär Turkiet

Snapplåsgevär Turkiet
Snapplåsgevär Turkiet
Snapplåsgevär Turkiet
Snapplåsgevär Turkiet
Snapplåsgevär Turkiet
Snapplåsgevär Turkiet
Snapplåsgevär Turkiet
Snapplåsgevär Turkiet
Snapplåsgevär Turkiet
Snapplåsgevär Turkiet

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SNAPPLÅSGEVÄR, av miquelettyp, Turkiet, stock med mässingsbeslag, oktagonal pipa, lås med dekorinläggning av metall, total längd ca 95 cm

Korrosion, slitage, skador, lagningar

616696

2019-02-21