Pianopall
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PIANOPALL, 1900-talets början, palissander och björk fanérad med mässing dekor, sammet klädd sits, öppningsbar med förvaring för noter, sitthöjd ca 48 cm
Slitage, lagningar, retuschering, nyckel saknas
616707
2019-02-23