Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ORIENTMATTA, semiantik, sannolikt Tabriz, delvis figural med djur, ca 351x283 cm

Ställvis slitage, mindre skador

616729

2019-02-21