Sockerruska och kannor

Sockerruska och kannor
Sockerruska och kannor
Sockerruska och kannor
Sockerruska och kannor
Sockerruska och kannor
Sockerruska och kannor
Sockerruska och kannor
Sockerruska och kannor
Sockerruska och kannor
Sockerruska och kannor
Sockerruska och kannor
Sockerruska och kannor
Sockerruska och kannor
Sockerruska och kannor

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOCKERRUSKA, silver, KANNOR 1 par, FAT, med silvermontering, holländska stämplar, höjd ca 23-28 cm, sockerruskans vikt 200 g

Nagg, sockerruska med bucklor

616746

2019-02-25