J. Martiini knivar

J. Martiini knivar
J. Martiini knivar
J. Martiini knivar
J. Martiini knivar
J. Martiini knivar
J. Martiini knivar
J. Martiini knivar
J. Martiini knivar

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

J. MARTIINI, knivar, 3 st., Finland, 1900-talets slut, skaft i björk, slidor i skinn, längd inkl. slida 24-31 cm

Slitage, repor

616750

2019-02-22