Anders Zorn ´´Lavards Anders´´ etsning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): "Lavards Anders", signerad Zorn, utförd 1919, etsning, ca 15.7x11.7 cm

Ej examinerad ur ramen, något gulnat

616759

2019-02-21