Fat fajans Holland Delft 1700-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

FAT, fajans, Holland, Delft, 1700-tal, floraldekor i underglasyrblått, diameter ca 35 cm

Nagg/skador

616778

2019-02-21