Lockurnor Kina

Lockurnor Kina
Lockurnor Kina
Lockurnor Kina
Lockurnor Kina
Lockurnor Kina
Lockurnor Kina

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LOCKURNOR, 2 st., porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, polykrom dekor i emaljfärger, järnoxid samt sepia, en med märke i botten, höjd ca 17-18 cm

Lockurnan med gallerkant med mynningsnagg

616781

2019-02-21