Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATTA, flossa, dubbevävd, ull, stiliserat bladmönster i gröna toner, 1900-talets mitt/andra hälft, ca 252 x 163 cm
Bruksslitage, ställvis hårt, någon skada/lös söm
616785
2019-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här