Flossamatta

Flossamatta
Flossamatta
Flossamatta
Flossamatta
Flossamatta
Flossamatta

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATTA, flossa, dubbevävd, ull, stiliserat bladmönster i gröna toner, 1900-talets mitt/andra hälft, ca 252 x 163 cm

Bruksslitage, ställvis hårt, någon skada/lös söm

616785

2019-02-22