Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BØRGE MOGENSEN, soffa, modellnr. 2213, Fredericia Stolefabrik, Danmark, tresitsig, klädsel i rött skinn, ben av bok, sitthöjd 42, längd 220, djup ca 80 cm
Skinn med slitage, skador
616793
2019-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här