Servisdelar i silver

Servisdelar i silver
Servisdelar i silver
Servisdelar i silver
Servisdelar i silver
Servisdelar i silver
Servisdelar i silver
Servisdelar i silver
Servisdelar i silver
Servisdelar i silver
Servisdelar i silver
Servisdelar i silver
Servisdelar i silver
Servisdelar i silver
Servisdelar i silver
Servisdelar i silver
Servisdelar i silver

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SERVISDELAR (olika modeller) i silver, 9 st, 1900-talets första hälft, gräddkanna, skål med hänkel, skål på ben, sockerskål, saltkar samt gräddkanna, litet fat samt lödighets och kontrollstämplar, höjd mellan ca 4-13 cm, vikt ca 660 g

Bruks och åldersrelaterat slitage

616807

2019-02-21