Josef Frank karmstolar 8 st Möbeldesign
Klubbat för:
38 000 SEK
40 000 SEK
JOSEF FRANK, karmstolar, 8 st, Firma Svenskt Tenn, modellnummer 1165, mahogny, ryggen med rotting,
klädda i Josef Franks Teheran, sitthöjd 43 cm
Tyg med slitage, en stol med smärre skador på rottningen
616824
2019-02-26