Michael Qvarsebo oljemålning
Vollendet
2019-02-28
616829
| Höchstes Gebot | 550 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
MICHAEL QVARSEBO (född 1945): "Batalj i skymning", signerad M Qvarsebo, daterad 1970, olja på duk, ca 50x60 cm