Michael Qvarsebo oljemålning

Michael Qvarsebo oljemålning
Michael Qvarsebo oljemålning
Michael Qvarsebo oljemålning
Michael Qvarsebo oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

MICHAEL QVARSEBO (född 1945): Porträtt av Jesus, signerad M Qvarsebo, daterad 1970, olja på duk, ca 40x32 cm

616832

2019-02-28