Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PER SUNDSTEDT, "Mars", bordslampor, 1 par, Ateljé Lyktan, 1900-talets andra hälft, trumpetfot i förkromad metall, skärm i vit plast, höjd ca 59 cm
Bruksslitage
616841
2019-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här