Jules Schyl oljemålning Knossos
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JULES SCHYL (1893-1977): Landskap från Knossos, signerad Schyl och på baksidan signerad och daterad I Schyl, Knossos 1973, olja på duk, 48x55 cm
För frågor och konditionsrapport kontakta ulrica.tillander@auktionsverket.se
Mindre färgbortfall
616850
2019-03-10