Jules Schyl oljemålning Knossos

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JULES SCHYL (1893-1977): Landskap från Knossos, signerad Schyl och på baksidan signerad och daterad I Schyl, Knossos 1973, olja på duk, 48x55 cm

För frågor och konditionsrapport kontakta ulrica.tillander@auktionsverket.se

Mindre färgbortfall

616850

2019-03-10