Frans Berg oljemålning

Frans Berg oljemålning
Frans Berg oljemålning
Frans Berg oljemålning
Frans Berg oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

1 500 SEK

FRANS BERG (1892-1949): "Baskemölla", signerad F Berg, olja på duk, ca 56x75 cm

616854

2019-02-28