Klubbat för:
400 SEK
1 200 SEK
SKJORTKNAPPAR, 1 par, 18 k, kvadratisk polerad knapp, svenska stämplar, diameter ca 9x9 mm, vikt ca 2,1 g
Klack med lätt slitage.
616919
2019-02-23