Kragknappar ett par 18K

Kragknappar ett par 18K
Kragknappar ett par 18K
Kragknappar ett par 18K
Kragknappar ett par 18K
Kragknappar ett par 18K
Kragknappar ett par 18K

Klubbat för:

400 SEK

1 200 SEK

SKJORTKNAPPAR, 1 par, 18 k, kvadratisk polerad knapp, svenska stämplar, diameter ca 9x9 mm, vikt ca 2,1 g

Klack med lätt slitage.

616919

2019-02-23